Twee Terrorific Nights in Disneyland Paris

Voor de derde keer in vier jaar tijd kunnen bezoekers het halloweenevenement Terrofic Night in Disneyland Paris bijwonen. Na het succes van de voorbije twee edities besliste Disney om het event dit jaar zelfs over twee griezelavonden te verspreiden.

Vanaf 12 jaar

Tijdens de Terrorific Night krijgen verscheidene attracties van het Walt Disney Studios Park aangepaste horrordecoraties. Angstaanjagende acteurs dwalen rond in het park, onder hen een heleboel bekende Disney-schurken. In tegenstelling tot Mickey’s Not So Scary Halloween en de Halloween Night in het Disneyland Park is de Terrorific Night niet geschikt voor kinderen.

Derde editie

De eerste Terrorific Night vond plaats in 2008 toen de Franse winkelketen FNAC het event lanceerde. Het park hield toen een gelijkaardig evenement in samenwerking met de winkelketen ter gelegenheid van de opening van de thrill ride Tower of Terror. De voorbije editie organiseerde Disney het halloweenevent onder eigen management. Wie de Terrorific Nights op 29 en 30 oktober wil bijwonen, moet speciale avondtickets kopen. Prijzen en meer informatie wordt weldra vrijgegeven. Bekijk alvast de teaser van vorig jaar:

Concept en Video : pers Disneyland Paris

About Author

admin

(0) Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

Captcha Captcha Reload

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>