Actueel Nieuwe attracties — 12 oktober 2010

Nog voor het huidige seizoen ten einde is, heeft Europa-Park al een tipje van de sluier opgelicht betreffende de nieuwigheden voor volgend seizoen. Het park plant diverse nieuwe attracties her en der in het park.

Update voor Sprookjeszone

De sprookjestuin maakt al sinds de opening, 35 jaar geleden, deel uit van Europa-Park. Het kindergebied verliest jaar na jaar aan populariteit onder de bezoekers. Europa-Park heeft daarom besloten om de oude sprookjestuin een grondige opknapbeurt te geven. Volgens de plannen krijgt de nieuwe sprookjeszone een kasteeltje, een heksenhuis en een heus Grimm-dorp. Dit laatste wordt een dorp gebaseerd op de wereldbekende sprookjesverhalen van de gebroeders Grimm. Opvallend is dat bezoekers de sprookjes niet voor een sprookjestafereel worden gezet, maar als het ware in het verhaal komen te staan.

Nieuwe attracties in Italië

Ook in het Italiaans themagebied staat heel wat te gebeuren, Europa-Park zou immers twee nieuwe attracties plannen. Volgens geruchten zou de huidige darkride Ciao Bambini verdwijnen en een volledige metamorfose ondergaan. Afgaande op de eerste concept arts zal één van de nieuwe attracties in Italië alvast in het teken van Leonardo Da Vinci, de bekende kunstenaar, komen te staan. Duitsland’s populairste pretpark maakt ons in elk geval zeer nieuwsgierig!

Foto : Pretparkbeest

About Author

admin

(0) Reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

Captcha Captcha Reload

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>